Ваша готівочка

Відсоткова ставка, % за добу

2

Мінімальна сума, грн

200

Максимальна сума першого кредиту, грн

7000

Максимальна сума, грн

7000

Мінімальний термін, днів

1

Максимальний термін, днів

16

Вік, років

18 – 70

Тип кредиту

готівкою, онлайн

Що роботи, якщо потрібні гроші до зарплати?

Мікрофінансова організація «Ваша готівочка» функціонує в Україні починаючи з 2012 року. Її історія розпочалася з відкриття першого відділення в м. Миколаїв. Але згодом, поступово, територія надання кредитів від «Ваша готівочка» значно збільшилась і тепер її відділення існують та надають короткотермінові кредити в більшості міст України. З ростом територія надання кредитів готівкою, «Ваша готівочка» розпочала надання кредитів онлайн на банківську картку. І хоча ринок кредитних організацій вже досить насичений пропозиціями, переваги короткотермінового кредитування від «Ваша готівочка» заходять своїх клієнтів.

Основний принцип, яким керується організація – доступність та простота отримання кредиту. Неважливо для чого потрібен кредит: гроші до зарплати, кредит на авто чи будь-що інше – заявку буде розглянуто в найкоротші терміни та з особливим ставленням до кожного потенційного клієнта.

Щоб подати онлайн заявку на кредиту готівкою чи на банківську карту потрібно лише надати наступну інформацію:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код (реєстраційна картка платника податку);
  • номер банківської картки (у випадку отримання кредиту онлайн, для перерахування коштів на картку).

Загалом вся процедура подачі заявки та отримання кредиту дозволяє отримати гроші за 20 хвилин.

Для нових клієнтів діють індивідуальні вигідні умови кредитування. Отримати гроші до зарплати, на відпочинок, лікування чи просто подарунок дорогій людині може кожен, адже відсоток погодження кредитів досить високий та становить від 80 до 95% від загальної кількості поданих заявок. Перший кредит надається лише під 0,01%, загальною сумою від 200 до 7000 гривень, на термін до 16 календарних днів з можливістю пролонгації терміну кредитування.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ваша готівочка”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *