Качай Гроші

Категорія:
Відсоткова ставка, % за добу

2

Мінімальна сума, грн

500

Максимальна сума першого кредиту, грн

4000

Максимальна сума, грн

7000

Мінімальний термін, днів

5

Максимальний термін, днів

30

Вік, років

18+

Тип кредиту

онлайн

Як отримати гроші на карту онлайн в Україні?

Гроші на карту онлайн в Україні надають багато організацій, адже сервіс онлайн займів з кожним днем набуває все більшого попиту та популярності. Качай Гроші – новий сервіс надання онлайн кредитів на карту, спеціалізується на мікрокредитуванні на короткий термін. Онлайн кредити надаються на загальний термін до 30 календарних днів, від 500 до 7 000 гривень (у випадку першого кредиту – до 4 000 гривень).

Зважаючи на те, що організацій у сфері онлайн кредитування в Україні досить багато, спеціалісти компанії в першу чергу зосередилися на швидкому оформленні займів. Як результат, організація «Качай Гроші» в середньому надає гроші за 20 хвилин в кредит, що у порівнянні з конкурентами вирізняє її та робить послуги конкурентоспроможними. Висока швидкість розгляду поданих заявок на кредит пояснюється тим фактом, що всі заявки розглядаються автоматично, без участі людини, спеціальною програмою. Алгоритми програми постійно вдосконалюються та змінюються, а отже, навіть якщо заявку на кредит не було погоджено, спеціалісти «Качай Гроші» рекомендують повторно звертатися через деякий час, оскільки в такому випадку шанс погодження кредиту може бути зовсім іншим.

Після погодження заявки гроші на карту надходять майже миттєво, якщо інше не передбачено умова банку, в якому позичальник отримав карту.

В рамках спеціальної програми лояльності всім клієнтам «Качай Гроші» присвоюється відповідна категорія: Silver, Gold або Vip. Кожна з категорій надає можливість отримати знижку на відсоток по отриманим кредитним коштам.

Які переваги Качай Гроші?

  • Кредит до 7 000 гривень під 0% (перший кредит)
  • Гроші на карту онлайн за 20 хвилин
  • Автоматичний розгляд поданих на кредит заявок: цілодобово, 7 днів на тиждень
  • Можливість пролонгації кредиту
  • Онлайн кабінет для управління кредитом
  • Програма лояльності для постійних клієнтів

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Качай Гроші”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *