Приват Банк

Категорія:
Відсоткова ставка, % за місяць

3.6

Мінімальна сума, грн

1

Максимальна сума, грн

75000

Мінімальний термін, днів

1

Максимальний термін, днів

360

Вік, років

16 – 69

Тип кредиту

кредитна картка

Як оформити кредитну картку онлайн?

Кредитна картка від Приват Банк не потребує окремої реклами, адже це продукт від найпопулярнішого банку України, що вже багато років займає топову позицію серед аналогічних платіжних та кредитних сервісів. Немає жодного українця, хто б не знав, що таке кредитна карта від Приват Банк.

Свою популярність Приват Банк здобув в першу чергу завдяки доступності та простоті оформлення кредитних карток. На початку розвитку можливість замовити та отримати кредитну карту була лише при зверненні до відділення банку. Але згодом, працюючи над збільшенням клієнтської бази та спрощенням процедури оформлення, Приват Банк реалізував можливість замовлення картки через Інтернет. Відтепер можливо оформити кредитну картку онлайн, не виходячи з дому та без довідки про доходи.

Найбільшої популярності набули кредитні картки Приват Банку «Універсальна» та «Універсальна Gold». Відрізняються картки в першу чергу умовами використання: кредитним лімітом, до 50 та 75 тисяч гривень відповідно; відсотковою ставкою по кредиту, 3.6 та 3.5% від суми використаного кредиту; тощо.

Використання кредитних карток від Приват Банку має наступні переваги:

  • Доступність. Можливість оформити кредитну картку онлайн, без відвідування відділень банку.
  • Вигідні умови використання. Окрім немалого кредитного ліміту, для усіх власників карток «Універсальна» та «Універсальна Gold» доступний пільговий період, протягом якого не нараховуються відсотки за користування кредитними коштами – 55 календарних днів з моменту їх зняття/використання.
  • Знижки, бонуси та дисконтна програма. Завдяки договору з мережами найпопулярніших супер- та мегамаркетів, розраховуючись кредитними картками Приват Банку можливо скористатись розстрочкою платежу (оплата покупки частинами), отримати кешбек за використані кошти чи спеціальні знижки на наступні покупки.
  • Зручність використання. Керувати своїм рахунком, виконувати переказ коштів, змінювати кредитний ліміт – це все можливо виконувати за допомогою особистого кабінету на офіційному сайті компанії, або через мобільний додаток Приват Банку.
  • Доступна підтримка. Якісну консультацію та відповіді на всі запитання, користувачі продуктів банку можуть отримати як у офіційних відділеннях, так і онлайн, на сайті Приват Банку.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Приват Банк”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *