Monobank

Категорія:
Відсоткова ставка, % за місяць

3.2

Мінімальна сума, грн

1

Максимальна сума, грн

100000

Мінімальний термін, днів

1

Максимальний термін, днів

360

Вік, років

16+

Тип кредиту

кредитна картка

Кредитні картки без довідки про доходи на вигідних умовах

Monobank – це перший в Україні віртуальний банк, що надає можливість отримати кредитну картку без довідки про доходи з кредитним лімітом до 100 000 гривень. Проект з’явився як спільний продукт АТ «Універсал Банк» та команди Fintech Band, і досить швидко завоював кредитний ринок України.

Monobank спеціалізується на видачі кредитних карток, з можливістю оформлення депозиту. Щоб стати клієнтом потрібно мати смартфон на Android чи iOS, завантажити спеціальний офіційний мобільний додаток та подати за його допомогою заявку на оформлення кредитної карти. Подані заявки розглядаються досить швидко, зазвичай протягом декількох годин (навіть вночі), а отримати кредитну картку можливо в будь-якому відділенні мережі партнерів. Випуск та обслуговування неіменної картки повністю безкоштовний, що робить цей продукт доступним для кожного українця.

Які переваги використання кредитної картки від Monobank?

  • Доступність кожному. Кредитні картки без довідки про доходи надаються кожному хто оформить заявку, абсолютно безкоштовно. Відмінність карток для клієнтів буде полягати лише в розмірі кредитного ліміту.
  • Безкоштовне обслуговування. На відміну від інших банків, випуск та обслуговування кредитної карти від Monobank повністю безкоштовне.
  • Вигідні умови використання. Завдяки тому, що Monobank не має власних відділень та є повністю віртуальним (а отже не потрібно сплачувати з оренду приміщень, витрачатись заробітну платню менеджерам, що знаходяться на прямому контакті з клієнтами та таке інше) – продукти банку мають більш вигідні умови для своїх клієнтів, у порівнянні з аналогічними пропозиціями від інших банків. Відтак, банк надає кредитні картки з відсотковою ставкою по використаним кредитним коштам лише 3,2%, з пільговим періодом до 62 календарних днів.
  • Лояльність до клієнтів банку. Розмір кредитного ліміту постійно перерозглядається. Ви можете отримати кредитну картку з розміром кредитного ліміту всього 1000 гривень, а вже після 1 місяця активного використання карти спеціалісти банку можуть запропонувати його збільшити до 10 чи більше тисяч гривень.
  • Повністю мобільне обслуговування. Спеціалісти підтримки доступні до спілкування будь-коли, за найпопулярнішими електронними каналами зв’язку: Telegram, Viber чи Messenger.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Monobank”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *