Кредит онлайн заявка

Зазвичай для вирішення типових побутових фінансових ситуацій потрібна не велика сума коштів. Кредитування в таких розмірах називається мікрокредитуванням, а наданням такого виду послуг займаються мікрофінансові організації. Оскільки станом на теперішній час кількість таких установ на ринку України чимала, порівнюючи умови надання мікрокредитів, доведеться витратити багато часу. Щоб зекономити час та якомога швидше отримати гроші ми рекомендуємо скористатись спеціальною веб-формою на нашому ресурсі та залишити єдину заявку на кредит. Все інше наші спеціалісти зроблять за Вас.

Як це працює

На нашому ресурсі зібрані пропозиції від різних кредитних організацій Україні. Більшість з них спеціалізуються на наданні онлайн кредитів, деякі на кредитуванні готівкою в населених пунктах України (м. Київ, м. Дніпро, м. Харків, м. Одеса та інші), а є й такі, що надають кредиту під заставу авто. Ми співпрацюємо з такими організаціями, отримуємо від них завжди актуальну інформацію щодо послуг, які вони надають: умови кредитування, акційні пропозиції, програми лояльності, знижки, тощо. Саме тому підбір найвигіднішої пропозиції в нас займатиме найменше часу. За наданими параметрами бажаного кредиту та інформацією щодо позичальника (паспортні та контактні дані) , ми відправимо одразу декілька заявок до потенційних кредиторів. Подана таким чином заявка це ще не згода на отримання кредиту! З Вами обов’язково попередньо зв’яжеться представник мікрофінансової організації для отримання підтвердження заявки на кредит та умов його отримання.

Як подати заявку

Щоб подати єдину загальну заявку на кредит достатньо заповнити просту форму, що наведена вище. Ми не вимагаємо будь-яких зайвих даних з власних цілей, лише ті дані, що потребують кредитори для надання кредиту:

  • Сума та термін використання кредитних коштів
  • Паспортні дані позичальника
  • Контактна інформація для зворотного зв’язку

Інформаційна безпека та кредит онлайн заявка

Наш сайт працює з використанням протоколу https, з використанням ssl-сертифікату, що гарантує повну конфіденційність та збереження наданої інформації. Ніхто, окрім Вас, нашого спеціаліста, що формуватиме заявки, та кредитора не дізнається вказаної Вами інформації. Натискаючи кнопку «Відправити заявку», Ви погоджуєтеся, що надана інформація може бути використана третіми особами, наприклад, для перевірки Вашої платоспроможності, а ресурс egroshi.com.ua не несе жодної відповідальності відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».